Fenomen białych mebli

Meblowe pianki tapicerskie obiciowe brodzik z kamienia

Już od kilku lat białe meble królują we wnętrzach wielu domów i mieszkań. Chociaż są bardzo przyjemne dla oka i świetnie komponują się niemal z każdym wnętrzem, to jednak nie zawsze są dobrym rozwiązaniem.

Kiedy warto jest wybrać białe meble, a kiedy raczej należy z nich zrezgynować? Białe meble na pewno świetnie sprawdzą się w sypialni. To także bardzo dobre rozwiązanie dla pokoju niemowlaka – w pokojach starszych dzieci lepiej natomiast wstawić meble w innym kolorze, gdyż białe na pewno długo nie pozostaną białe.

Podobnie będzie także w kuchni – tam jasne meble na pewno się dobrze nie sprawdzą – wciąż będzie bowiem na nich osiadał brud, a działanie pary szybko spowoduje, że meble stracą swój pierwotny odcień. Nie wybieraj białych mebli także do pomieszczeń, które są często użytkowane.

Biel w salonie może faktycznie bardzo ładnie się prezentuje, ale na dłuższą metę będzie to rozwiązanie zupełnie niepraktyczne. Na jasnym kolorze bardzo szybko będzie bowiem widać ślady użytkowania oraz wszelkie, nawet drobne zabrudzenia.

https://www.mebleblackart.pl/meble-kuchenne,57